Svatební oznámení

Originální, láskou a citem tvořené svatební tiskoviny, které ze samotného „Já“ udělají společné „My“. Proces tvorby zahrnuje konzultaci designu, vlastní kaligrafii, originální ilustrace a barevnou paletu, která zapadne do celkového konceptu svatby.

Průběh

I.
Po vyplnění poptávkového formuláře s Vámi zkonzultujeme Vaši představu o designu a zpracování tiskovin. Společně vybereme vhodný materiál a tiskovou techniku přizpůsobenou Vašim požadavkům, přáním a rozpočtu.

II.
Na základě Vaší představy vytvořím konkrétní návrh, kde uvidíte, jak budou Vaše tiskoviny reálně vypadat. V ceně jsou tři úpravy návrhu, abychom vše společně dovedli k dokonalosti a Vaší spokojenosti.

III.
Po schválení návrhu začneme s výrobou. Doba potřebná pro vytvoření Vašich tiskovin trvá 3-5 týdnů a odvíjí se od techniky zpracování.

IV.
Hotové tiskoviny pošleme na Vámi určené místo. Můžete si vybrat, zda Vám je pošleme již připravené k předání hostům, nebo si je zkompletujete sami.

Pokud máte jakékoliv jiné otázky, nebojte se nás konktaktovat mailem na info@laskoupsane.cz

Ostatní tiskoviny a doplňky

Menu, jmenovky, welcome tabule, hedvábné stuhy a další doplňky, které podtrhnou vyjímečnou atmosféru svatebního dne a zajistí pro Vaše hosty nevšední zážitek.

POJĎME DÁT VAŠIM SVATEBNÍM TISKOVINÁM ŽIVOT!

Tento formulář nám pomůže získat představu o Vašich přáních a preferencích.
Vyplňte, prosím, vše potřebné a brzy od nás dostanete odpověď.